Відео > У «ДНР» розповіли, як і хто купував зброю, з якою затримали Рубана (Відео)

У «ДНР» розповіли, як і хто купував зброю, з якою затримали Рубана (Відео)


15 березня, 09:18.

 

Партія зброї, з якою на лінії розмежування на Донбасі 8 березня СБУ затримала очільника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана, була куплена в самопроголошеній «ДНР». Про це заявив так званий «віце-прем’єр ДНР» Олександр Тімофєєв, відомий за позивним «Ташкент».

 

У коментарі сепаратистському ЗМІ «Ташкент» заявив, що партію зброї в бойовиків закуповував працівник СБУ з позивним «Кедр».

 

Тімофєєв зізнався, що знає «Кедра», який вперше на окупованій «ДНР» території з’явився в 2015 році разом із Рубаном при переговорах про обмін полоненими.

 

 

Тімофеєв також заявив, що «Кедр» потім сам приїздив у терористичну «ДНР», а партія зброї, з якою затримали Рубана — вже друга. Першу також купував у бойовиків «Кедр».

 

 

Очільник окупантів стверджує, що «Кедру» бойовики продали другу партію «незасвіченої» зброї після того, як побачили, що після продажу першої партії відбулись диверсії в тилу українських військ.

 

 

При цьому «Ташкент» заявляє, що працівник СБУ з позивним «Кедр» начебто не раз сам приїздив на окуповані «ДНР» території і намагався вербувати агентів.

 

Як за таких обставин, якщо бойовики знали, що «Кедр» є працівником СБУ, окупанти вільно пускали «Кедра» до себе і потім випускали на підконтрольну Україні територію та ще й продавали йому зброю, — незрозуміло. 

 

 

Зазначимо, що під час засідання суду з обрання запобіжного заходу Володимир Рубан заявив, що бус, в якому він віз зброю 8 березня, належить «Кедру». Сам Рубан тим бусом начебто мав вивезти з окупованої «ДНР» території меблі, а про зброю нічого не знав.

 

За підозрою СБУ, Тимофєєв разом із «главою ДНР» Олександром Захарченком та Володимиром Рубаном планували і за допомогою затриманої 8 березня на КПВВ Донбасу партії зброї вели підготовку до скоєння кривавих терористичних актів у Києві.

 

 

Додамо також, що українськ ЗМІ ідентифікували    «Кедра» як Павла Балова — бойового офіцера із 8-го полку спецпризначення СБУ.

 

Наразі у цій справі і далі більше запитань, як відповідей.

 

Обережно — на відео у коментарі Тімофєєва сепаратистська логіка і пропаганда.

 


Повернутися назад