Відео > Луценко прокоментував провал із Лукаш і Клюєвим

Луценко прокоментував провал із Лукаш і Клюєвим


13 березня, 09:11.

 

Слідчі Генеральної прокуратури не знайшли доказів протиправної діяльності екс-міністра юстиції Олени Лукаш та нардепа Сергія Клюєва, із яких ЄС нещодавно зняв санкції.

 

Про це повідомив генеральний прокурорЮрій Луценко в ефірі телеканалу ZIK.

 

"У Лукаш не було арештовано нічого. Тому її перебування чи не перебування у санкційному списку не означає нічого. На жаль, діяльність департаменту Горбатюка не привела до знаходження доказів її вини. Маю зізнатися, що я в часи революції дуже погано ставився до Лукаш. Але як генпрокурор я маю керуватися не емоціями чи симпатіями, а доказами. От доказів її вини слідство поки що не здобуло. Уже три заступника генпрокурора відмовилися підписувати обвинувальний акт щодо Лукаш через недостатність доказової бази.

 

Другий персонаж - Клюєв. Також не було арештовано нічого. Зняття його з санкційного списку обговорюється дуже просто: докази причетності засновника підприємства до дій менеджменту підприємства не здобуті. Запитання до відповідних працівників прокуратури", - сказав Луценко.

 

Він не виключає дисциплінарних покарань працівників ГПУ за погані результати.

 

У часи президентства Віктора Януковича Сергій Клюєв очолював РНБО та був головою Адміністрації президента. Зараз - народний депутат України. На пленарні засідання не ходить.

 

Олена Лукаш у 2013-2014 роках очолювала Міністерство юстиції. Зараз веде активну правозахисну діяльність в Україні. Зокрема, є адвокатом підозрюваного в хабарництві головреда інтернет-видання "Страна.uа" Ігоря Гужви.

 

5 березня Рада ЄС зупинила санкційні обмеження проти Клюєва та Лукаш.

 


Повернутися назад