Відео > "Завдяки таким жінкам ми точно отримаємо перемогу": Президент назвав кількість дівчат у ЗСУ (Відео)

"Завдяки таким жінкам ми точно отримаємо перемогу": Президент назвав кількість дівчат у ЗСУ (Відео)


7 березня, 18:53.

 

Минулого року контракт зі Збройними силами України уклали 2850 українок. Таку інформацію оприлюднив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з жінками-представницями силових структур у Адміністрації Президента.

 

За словами гаранта, у військових частинах бойового складу нині служать понад 9 тис. жінок. Загалом же службу в ЗСУ проходять понад 25 тис. українок. Напередодні Міжнародного жіночого дня Порошенко відзначив представниць силових структур, які брали або беруть участь у відсічі російській агресії на сході нашої держави.

 

Дякуючи жінкам-військовослужбовцям за їх служіння українському народу глава держави зазначив: "Дорогі жінки, ви завжди будете залишатися для нас символом любові, символом перемоги, бо кожна з вас, так само, як і всі українці, так само, як і я, вірить, що Україна є непереможною. Ми звільнимо Донбас і Крим. Ми захистимо нашу країну. І ніхто ніколи більше не наважиться атакувати Україну… Саме завдяки таким жінкам ми точно отримаємо перемогу над ворогом. Я дуже дякую вам за ваше служіння. Слава українським жінкам і слава Україні".

 


Повернутися назад