Відео > Сурков зробив показову заяву про єдність Кремля з терористами на Донбасі (Відео)

Сурков зробив показову заяву про єдність Кремля з терористами на Донбасі (Відео)


3 березня, 11:08.

 

Помічник президента Росії заявив, що хоче назвати нову російську зрою іменем терориста «Гіві» — зрадника України, який активно допомагав російським окупантам захоплювати українські міста Донбасу і катував та розстрілював полонених бійців ЗСУ.

 

Таку заяву, що показово підкреслює єдність Кремля і терористів на Донбасі Владислав Сурков зробив російським журналістам.

 

«Хочу взяти участь у конкурсі на назву нових систем озброєння… Я думаю, будь-який комплекс можна назвати «Гіві», — сказав Сурков.

 

 

Така заява Суркова напряму пов’язує Путіна з терористами і російськими найманцями на Донбасі та опосередковано вчергове доводить, що Сурков справді є кремлівським куратором — прямим посередником між Путіним і ватажками терористичних «ДНР» і «ЛНР».

Довідково: Михайло Толстих (позивний — Ґіві)— російський іредент в Україні, терорист. Брав активну участь у російській окупації Донбасу. Командир батальйону «Сомалі» терористичної організації «ДНР».

 

Народився у 1980-му в Іловайську (Україна) Відслужив строкову службу в ЗСУ за спеціальністю командир танка, сержант. Працював промисловим альпіністом, водієм навантажувача на канатному заводі, охоронцем у супермаркеті.

 

Позивний «Ґіві» взяв на честь діда-грузина. З травня 2014 року на стороні окупантів спершу як польовий командир банди, а потім комбат «Сомалі» брав участь у боях за Слов’янськ, за Іловайськ, в боях за Донецький аеропорт.

 

16 лютого 2015 року був внесений до санкційного списку ЄС, від 23 травня 2016-го — у розшуку МВС України.

 

Влітку 2016 року Військова прокуратура України повідомила про підозру у вчиненні «Гіві» кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації, керівництво й участь в ній) ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 (співучасть у веденні агресивної війни) ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (жорстоке поводження з військовополоненими) ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) ККУ і передала справу до суду для заочного засудження терориста.

 

Ліквідований 8 лютого 2017 із реактивного вогнемета «Шмєль» в своєму кабінеті на базі батальйону «Сомалі» в окупованій Макіївці. Похований у Донецьку на цвинтарі Донецьке море поруч з іншим лідером бойовиків ДНР Моторолою.

 

Чи гідна така людина, що її іменем називали щось інше, крім зброї країни-агресора, яка прямо підтримує терористів?


Повернутися назад