Відео > Надія Савченко зізналася, що працює в напрямку об'єднання з опозиційними політсилами

Надія Савченко зізналася, що працює в напрямку об'єднання з опозиційними політсилами


21 лютого, 22:15.

 

Дуже багато люди просять про об'єднання опозиціонерів. Але наразі об'єднуватися готові ті люди, в яких немає політичних амбіцій. Тому я зараз працюю в цьому напрямку.

 

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Надія Савченко відповідаючи на запитання, коли вона об'єднається з Анатолієм Гриценком.

 

«Дуже багато люди просять про це. Я розумію, що людям потрібна визначеність, якщо вони не побачать об'єднання, то знову розгубляться в тому, за кого голосувати. Знову популістична партії «розпилять» голоси людей і вони вчергове втратять віру в державу і надію», – вважає народна обраниця.

 

Гостя програми запевнила, що об'єднання опозиційних сил обов'язково відбудеться, але воно не буде простим.

 

«Воно відбудеться після деяких потрясінь. Я не можу зрозуміти чому, але мало людей готові почути одне одного. Об'єднуватися готові ті люди, в яких немає політичних амбіцій.

 

Якщо політичні амбіції є – об'єднуватися дуже складно. Тому я зараз намагаюся дійти до того як це може бути, взагалі чи вийде це коли-небуть, чи ні. Повітре я теж про це думаю і в цьому напрямку працюю», – сказала Надія Савченко. 

 


Повернутися назад