Порошенко звернувся до Зеленського із терміновою заявою (відео)

На своїй сторонці у соціальній мережі фейсбук Петро Порошенко звернувся до президента України Зеленського із терміновою заявою. 

 

Цитата: «Формула Штайнмаєра», яка писалася у Кремлі паном Лавровим, повністю руйнує Мінські домовленості, які сьогодні увійшли до бази принесення миру на українську землю і звільнення нашої землі. Мінські домовленості мають офіційну назву – мирний план президента Порошенка. Незважаючи на те, що багато хто намагався критикувати його, ніякої альтернативи за шість років ніхто у світі не запропонував.

Безпековий компонент Мінських домовленостей передбачає після припинення вогню виведення окупаційних російських військ, виведення важкої техніки і артилерії, забезпечення контролю над неконтрольованою ділянкою україно-російського кордону. Передбачає діяльність політичних партій України для організації проведення виборів, можливість проведення програми кандидатів і лише після цього оголошення дати виборів.

Коли хтось думає про швидку організацію виборів на окупованій території під дулом російських автоматів, треба не забувати, що на відміну від 2014-2015 років, там зараз вже видані десятки, а може й сотні тисяч російських паспортів. І отже вони хочуть, щоб окупований статус обирали росіяни. Подумайте про це!

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО