Зруйнований 3 роки тому: на Луганщині відновлюють 50-метровий міст (Відео)

У Троїцькому на Луганщині тривають роботи з реконструкції мосту через річку Лугань. Відновлюють переправу коштом державного та обласного бюджетів

Міст у Троїцькому зруйнували бойовики, коли три роки тому відступали до окупованого Калинового. Початку робіт радіють цивільні, адже увесь цей час, щоб потрапити до сусідньої Попасної, їм доводилося користуватися понтоном. 

 

Місцеві з жахом згадують переправу. Легкові автомобілі часто з'їжджали у воду. А вантажівкам, щоб потрапити до Троїцького, доводилося долати 50 кілометрів об'їзним шляхом.

 

"Понтон був дуже небезпечний, тому що в'їзд був, але з нього і цивільні, і військові падали, і навіть представники місії ОБСЄ", - розповідає голова Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун.

 

На ремонт мосту виділили 9,5 мільйонів гривень. 90% кошторису покриють із держбюджету, решту - з обласного.

 

"Міст, сама основа того мосту, яку було підірвано, розібрали. Забиті палі, підготовлені до заливання бетону і до подальшого відновлення", - розповів голова Попаснянської ВЦА.

 

Реконструюють міст військові будівельники. Щоб не переривати сполучення з Троїцьким, проклали тимчасову ґрунтову дорогу. Коли здадуть 50-метровий міст до експлуатації та від чого залежить термін виконання робіт – дізнайтеся у сюжеті:

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО