Площа перед Верховною Радою – в диму: активісти запалили шашки та фаєри (відео)

Перед будівлею Верховною Радою активісти з прапорами «Свободи» та «Національного корпусу» почали запалювати фаєри та димові шашки. 

 

Близько сотні активістів почали збиратися на площі перед парламентом ще о 10 ранку. Мітингувальники виступають проти законопроектів щодо особливого статусу Донбасу та фіксації Мінських домовленостей у законах України. Зокрема мова йде про законопрокти 7163 та 7164.

 

Активісти скандують гасла «Слава Україні – Героя слава», «Україна понад усе» та «Смерть ворогам».

Близько 12:30 мітингувальники запалили одразу декілька фаєрів, дим від яких заполонив всю площу.

Правоохоронці опору мітингувальникам не чинили, проте димові шашки майже одразу затушили вогнегасниками.

 

Нагадаємо, 4 жовтня Президент ПетроПорошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроекти – «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» та «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».

 

Cьогодні Комітет Верховної Ради з національної безпеки й оборони рекомендував парламенту підтримати за основу президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу (№7163).

 

При цьому комітет не підтримав і відправив на доопрацювання законопроект №7164, яким президент пропонує продовжити ще на 1 рік дію закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО