Євробачення-2017: скільки витрачає країна на конкурс (Відео)

В ефірі "5 каналу" журналіст порталу Realist.online Ростислав Шаправський розповів про витрати України України на Євробачення-2017

 

"Головним розпорядником бюджетних коштів, які були виділені на Євробачення, є Держкомтелерадіо, отримувачем цих коштів є Національна суспільна телерадіокомпанія і вона щомісяця має робити звіт для Держкомтелерадіо та Мінфіну. Тобто, наче контроль йде постійно і якщо є якісь зловживання, то це до тих перед ким звітує суспільна телерадіокомпанія. Якщо були якісь зловживання, то їх мали бачити ще на підготовчому етапі конкурсу", - зазначив журналіс.

 

У фінальній частині виступ трьох українських співачок обійдеться державному бюджету більше ніж 1,5 млн грн. Найбільше отримає Джамала – майже 986 тис. грн., Руслана Лижичко – майже 394 тис. грн., а гурт Онука з національним академічним оркестром народних інструментів – 213 тис. грн.

 

"На скільки я розумію, кожен артист, його продюсер чи менеджер, окремо домовлялися з організаторами. Але треба враховувати, наприклад, у Джамали буде кілька виступів. І на скільки я знаю зі ЗМІ, у неї більш дороге шоу – це і робота персоналу, і робота музикантів. Я так розумію саме тому найбільший гонорар отримає вона. Але хочу звернути увагу, на скільки гонорар Джамали подразником був для людей і більше у негативному аспекті, що люди не розуміли за що такі кошти. Але потрібно розуміти, що це комерційний конкурс, там люди заробляють гроші, там люди не займаються благодійністю", - пояснив Шаправський.

 

Повну версію розмови дивіться у відео:

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО