закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Полторак розповів про головний прорив у співпраці між НАТО та Україною (Відео)

Міністр оборони підкреслив, що Україна отримує серйозну підтримку з боку держав-партнерів

 

Міністр оборони України Степан Полторак в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" заявив, що Комплексний пакет допомоги НАТО для України, який був схвалений у Варшаві, є проривом у співпраці з представниками Альянсу.

 

"Проривом в першу чергу можна назвати прийняття комплексного пакета допомоги. У нас такого ще не було, він передбачає 13 напрямків, дуже серйозно. Тобто починаючи від допомоги в розбудові збройних сил, кібербезпеки, і зв’язок, і медицина, і логістика, практично всі напрямки діяльності Збройних сил", – наголосив Полторак.

 

Він також підкреслив, що Україна отримує серйозну підтримку з боку держав-партнерів.

 

"І не лише в рамках комплексного пакета допомоги. У нас є дуже багато сумісних навчань, які сплановані були й проведені. У нас працює практично на повну потужність наша литовсько-польсько-українська бригада. До речі, до складу її входить 45 військовослужбовців Збройних сил України.Нам надають допомогу представники Альянсу, до речі, у 2016 році 29 представників Альянсу надавали нам дорадчу допомогу і працювали в Міноборони якраз саме в прийнятті стратегічних оборонних документів при реформуванні Міноборони й збройних сил. Наприкінці року почали працювати радники стратегічного рівня США, Великої Британії, Канади, Литви, які, до речі, надають мені дуже серйозну допомогу", – сказав Полторак.

 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...