закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Експерт пояснив, чому російська сторона активно лобіює появу Савченко у Мінських переговорах (Відео)

Російська сторона має намір ввести у переговорний процес в Мінську саме Надію Савченко

 

Російська сторона має намір дискредитувати офіційну українську делегацію у Мінських переговорах. Таку думку в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" висловив експерт з військових питань, співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов, відповідаючи на запитання, чому так наполегливо РФ лобіює присутність Надії Савченко у переговорному полі.

 

"Це фактично йдеться про дискредитацію офіційної української делегації. Якщо ми подивимося, то за весь 2016 рік було звільнено не більше 16 бранців. І тут з'являється Надія Савченко, яка заявляє про те, що українська офіційна делегація фактично буксує, більше того лунають звинувачення на адресу Ірини Геращенко, і одночасно йдеться про те, що Надія Савченко, як народний депутат фактично, як людина, хоча її ніхто не уповноважував, представник українського народу домовляється, уявіть собі, про кількість, яка фактично в чотири рази перевищує весь обмінний так званий "фонд" за весь рік - це 52 бранці", - зазначив він.

 

Снєгирьов додав: "Питання і обміну, і повернення нам двох полонених жінок свідчить ще раз про наміри і росіян, і бойовиків ввести у перемовний процес саме Надію Савченко".

 

Детальніше дивіться у відео.

 

.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...