закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Россия признала паспорта ЛНР

Так званий «глава ЛНР» після недавнього повернення з Москви взявся розповідати нові байки про «любов» Росії до невизнаної «ЛНР».

 

Очевидно, аби підняти свій рейтинг після того, як поповзи чутки, що Плотніцький втік в Росію назавжди, той вдався до нових обіцянок.

 

Так, заявив, що, мовляв, про все домовився і Росія «от-от» визнає «паспорти ЛНР» та інші «документи» самопроголошеної терористичної «республіки».

 

Зрозуміло, нічого цього не буде, бо ніяка держава не може визнати «документи», які не мають жодної юридичної сили, як і сама «республіка», що її міжнародне право не визнає.

 

Додамо, що російські прикордонники з окупованих територій українського Донбасу давно нікого не пропускають у Росію ні за якими «паспортами» так званих «ДНР» та «ЛНР» — вимагають пред’явити паспорт реальних держав — України чи Росії.

 

Більше того, навіть із автомобілів примушують здирати «номери», які видані «ЛНР» і «ДНР». Відтак з окупованого Донбасу перетнути кордон із Росією на автомобілі можна лише з номерами України. І по-іншому не буде.

 

Обережно! На відео пропаганда терористичної «ЛНР»

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...