закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Живий-здоровий: як Пургін з дружиною після 4 днів допитів в «МГБ ДНР» додому повернувся (Відео)

Пургіна не затримували, не арештовували і не тримали в застінках чотири дні свої ж бойовики — вони його захищали від диверсантів, які мали Пургіна вбити — таку версію своїх дій терористи «ДНР» озвучили екс-голові «народної  ради ДНР». Про це заявив після звільнення «з підвалу» сам Пургін.

 

У мережу потрапило відео, на якому, як стверджують сепаратистські сайти, додому на машині повернувся після чотирьох днів допитів «у своїх» внаслідок «державного» перевороту в «ДНР» тепер уже колишній так званий «глава народної ради ДНР» Андрій Пургін.

 

Як стверджують сепаратисти, відео унікальне і зняте «випадковим свідком». Якщо це справді повернення Пургіна після чотирьох днів допитів, то виглядає він, як і його дружина та Олексій Александров-молодший (син одного з так званих депутатів «народної ради ДНР») цілком пристойно. Не видно, аби бойовиком чи його дружиною хитало від втоми чи побоїв.

 

Про те, що один із екс- керівників терористичної «ДНР» уже на волі, 8 вересня радісно повідомили чи не всі сеператистські видання.

 

Одному з них Пургін, як не відмовлявся від коментарів («Фізично не можу думати після 4 днів допитів»), таки дав телефоном хоч невеличке підтвердження того, що живий після «підвалу ДНР».

 

При цьому Андрій Пургійн заявив, що і досі сам до кінця не розуміє, чому провів стільки часу в «МГБ ДНР». «Робоча версія — мене тримали, щоб вберегти від замаху на моє життя», — сказав телефоном Пургін.

 

 

Нагадаємо, так званого «голову народної ради ДНР» свої ж 4 вересня не пропускали з Росії у Донецьк. З великими труднощами діставшись до окупованого Донецька, Пургін потрапив у руки «МГБ ДНР». Тим часом так звана сесія «парламенту» самопроголошеної «ДНР» зняла Пургіна за його відсутності з посади очільника цього органу. «Виконувачем обов’язків» призначили бойовики Дениса Пушиліна. Сепаратистькі ЗМІ та ЗМІ Росії одразу ж назвали це «державним переворотом» у так званій «ДНР».

 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...