У Росії вибухнув газопровід на Україну. ВІДЕО

 

 

 У понеділок, 2 березня вибухнув газ у газопроводі в Тверській області, потерпілих, як і загрози населеним пунктам немає.


Цей газопровід веде з Тверської через Смоленську область на територію України. Діаметр магістральної труби - 1400 мм.

«Газотранспортна система України працює в штатному технологічному режимі і виконує всі покладені на неї функції», - повідомив керівник прес-служби української компанії «Укртрансгаз» Максим Белявський, коментуючи вибух на газопроводі в Тверській області.

Вибух і займання газу відбулися в полі, - цитує офіційного дилера «Газпром газорозподіл Твер» LifeNews. Зазначається, що через пару хвилин після вибуху подача газу на аварійній ділянці була зупинена і перенаправлена на паралельний газопровід Ямал - Європа.

На місці події працюють пожежні підрозділи та аварійні служби. Згідно з даними відомства, потерпілих немає, а загроза містах відсутня. Крім того зазначає, перебоїв з поставками газу поки не помічено.

Це не 1-ий вибух на газопроводі Торжок - Долина. Подібні НП відбувалися на початку липня і листопаді минулого року в районі сіл Сывороткино і Аксеново. Потерпілі та постраждалі були відсутні, але в обох варіантах повністю ліквідувати загоряння стало можливо лише після повного припинення подачі газу.

 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО