Росія перекинула на фронт чергову колону важкого озброєння (Відео)

У Луганську колона 122-мм полкових самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика» була помічена на вулиці імені 30 років Перемоги. Колона на великій швидкості проїхала в бік виїзду з міста.

Зокрема, підкреслимо, що напередодні в Україну знову в’їхала велика колонна російської військової техніки. Очевидці зафіксували пересування колони в місті Лутугине Луганської області, яка складалася з великої кількості танків та вантажівок з піхотою.

За повідомленням місцевих жителів, на Донбас військова техніка могла потрапити через прикордонний пункт «Ізварине», який поки що перебуває під тимчасовим контролем проросійських бойовиків.

Крім того, 27 лютого по центру Луганська також пройшла колона військової техніки без розпізнавальних знаків. У колоні було зафіксовано 7 танків, 7 напівпричепів «Уралов» та 1 БМП.

Нагадаємо, що самохідна артилерійська установка «Гвоздика» призначається для придушення і знищення живої сили, артилерійських і мінометних батарей, а також для руйнування дзотів, забезпечення проходів у мінних полях і польових загородженнях. Основним озброєнням САУ 2С1 є 122-мм гаубиця.

 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО