Журналісти спробували дізнатися, кого міг перед смертю "здати" Чечетов

Суд над Чечетовим для донецького "клану" був протипоказаний.
Михайло Чечетов, який скоротив собі віку, вистрибнувши із вікна 17 поверху в Києві,  був добре обізнаний у справах найвпливовіших регіоналів, державної верхівки Януковича, а також міг би пролити світло щодо приватизаційних оборудок десятирічної давності.

Журналісти ТСН.Тиждень спробували з'ясувати, кому міг заважати Чечетов. Голос і семафор Партії регіонів, Михайло Чечетов уже був під слідством за злочинну приватизацію на посаді голови Фонду Держмайна.  Посажений у це крісло Леонідом Кучмою, він просто не міг не пручатися вимогам господаря і його оточення віддати держмайно за безцінь і в конкретні руки. В останній рік президенства Кучми.

А в середовищі регіоналів такі таланти, навпаки, цінилися, але найбільшим гріхом вважалося невміння мовчати. Після Помаранчевої революції, несподівано для всіх, Чечетов почав "зливати" правоохоронцям схеми на сотні мільйонів, навіть мільярди, доларів. До правоохоронців пішов із каяттям сам. Серед фігурантів злочинів опинились і сам глава держави, і глава його адміністрації Віктор Медведчук, і зять Кучми Пінчук, і найбільший олігарх країни Ахметов, і десятки інших впливових прізвищ. Оборудки стосувались і банального викрадення в країни державних дач в елітній Пущі Водиці і таких гігантів, як Криворіжсталь та Нікопольський завод феросплавів.

Ні Чечетов, ані всі інші, кого він заклав, тоді на лаву підсудних так і не потрапили . Мало того, його пробачили, і коли до керівництва країною дісталася донецька "сім'я", Янукович дозволив Чечетову стати її частиною. Навіть тримав почесне місце дирижера фракції. Утім, тавро слабкої ланки на ньому вже поставили, і звинувачення та арешт Чечетова ГПУ стало сигналом для всього донецького клану, суд над Чечетовим їм був протипоказаний. Звинувачення поки що стосувалися диктаторських законів 16 січня, але Віктор Шокін зупинятися не планував.

 

 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО