У Києві псевдосудья намагався «люструвати» пістолетом наряд ДАІ (+відео)

 

 

 Озброєний п'яний водій представився поряд ДАІ суддею і погрожував пістолетом. Вийшов грандіозний скандал.


Суддя Макарівського райсуду Київської області Владислав Оберемко, перебуваючи за кермом у нетверезому стані, погрожував пістолетом, зупинив його співробітникам ДАІ.

Також він погрожував своїми зв'язками з прокуратурою. Відповідне відео опубліковане на каналі EuroMaydan в YouTube.

На відео видно, як Оберемко, погрожуючи вогнепальною зброєю співробітникам МВС, каже: "Я тебе застрелю!".

На вимоги міліції заховати зброю суддя не реагував, а коли побачив камеру, то почав погрожувати журналістам зв'язками з прокуратурою міста Києва. "Юлдашев - мій хороший друг. Це прокурор міста Києва", - повідомив він.

Після прибуття слідчо-оперативної групи, Оберемко показав наявність у нього посвідчення судді і на прохання показати пістолет заявив, що його ніхто не має права обшукувати і покинув місце інциденту.

У свою чергу, радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що буде домагатися порушення кримінальної справи проти цього судді. "П'яний суддя Макарівського суду, який погрожував співробітникові ДАІ розстріляти його і направив на нього пістолет Макарова, буде притягнутий до кримінальної відповідальності. Покарання буде невідворотним!", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

У прокуратуріКиєвазаявили, щонезнаютьтакогосуддю. Прес-секретарстоличноїпрокуратуриОлена Яхнозазначила: "Янезнаюцьогошахрая, ядзвонилапрокурору, вінтежнезнаєцьогосуддюіябнавітьхотіласказати, щоценесуддя, азлочинець. ДАІпередастьматеріалисправив обласну прокуратуру, ятакрозумію, цебулоневКиєві, адесьвобласті, ібудерозпочато кримінальне провадження. Можливо, цеієсуддя, аленеможливознатиабсолютно всіхсуддівівсіхпрокурорів".

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО