закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Гурт "Тартак" випустила кліп в пам'ять про героїв Майдану

"Тартак" Сашко Положинськийприсвятилипіснюікліп "Лютазима" подійЕвромайданарічної давності. Вякості декораційвикористовувалисяхронікиз особистих архівів.

Гурт "Тартак" не залишилася осторонь від подій в Україні і в пам'ять про загиблих на Майдані. Сашко Положинський представив новий кліп на пісню "Люта зима", присвячену загиблим активістам. Композиція повинна увійти в новий альбом, реліз якого запланований на весну цього року.

Над новим відео колективу працювала молода творча команда на чолі з талановитим режисером Артем Григорян. Примітно, що кліп-посвята був зняти за одну ніч - з 13-го на 14-е лютого - в одному зі столичних мультимедійних виставкових студій.

В якості декорацій були використані відеосвідчення трагічних подій на Евромадане взимку 2014 року, взяті з особистого архіву друзів групи та Інтернету. Одним з найбільш емоційних моментів кліпу став кадр з героєм Небесної Сотні Сашею капі носами, який пер і акомпанував собі на гітарі. Хлопець не знав, що це була його остання пісня.

"Тартак" далеко не перша група, яка увічнила в своїй творчості боротьбу українського народу за справедливість, честь і гідності і оспівала героїв Евромайдана. Так, восени минулого року лідер "Бумбоксу" Андрій Хливнюк разом з українською співачкою Джамалою записали композицію "Злива", присвячену загиблим активістам і також задіяли у своєму кліпі відеохроніки Майдану.

 

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...