Під Маріуполем знаходяться не терористи «ДНР», а російські війська і найманці, - сектор «М» (ВІДЕО)

Як розповідає заступник керівника сектору «М» полковник Віктор Шидлюх, за останню добу напружена обстановка залишається в районі Широкіно.

«Там ведуться бої проти наших військ. Двоє військовослужбовців отримали поранення різного ступеня. Жертв серед мирного населення немає. Однак з урахуванням того, що ми не застосовуємо артилерію, противник «розперезався» і застосовує міномети, а також сьогодні був один обстріл з реактивних систем залпового вогню «Град» по нашим підрозділам в районі населеного пункту Павлопіль. Тому поки про перемир'я говорити рано», - розповідає Віктор Шидлюх.

За словами Віктора Володимировича, проти сил АТО в Широкіно виступають не бойовики «ДНР», а російські війська і найманці:

«Я не знаю такої організації як «ДНР». У Широкіно перебувають російські війська. Ми бачили, як їздила машина БМП з російським прапором, і з неї кричали «Аллах Акбар». Я далекий від думки, що шахтарі вивчили такі слова і поміняли віру».

Заступник керівника сектору «М» також зазначає: «Наші війська перебувають зараз у західній околиці Широкіно, а центр Широкіно знаходиться в буферній зоні. Наші війська тримають оборону мужньо, стійко, героїчно. Адже без артилерії це важко робити. Але ми знаходимося на місці, і повірте, там ніхто не збирається відступати».

У Широкіно багато руйнувань, і всі ці руйнування внаслідок обстрілу з боку противника, тому як вони били не вибірково, а по квадратах, по всім підряд домівках. З Широкіно люди виїжджають в Маріуполь, бо там стало небезпечно жити. Ми всіляко сприяємо тому, щоб не було перешкод для евакуації, щоб убезпечити життя людей», - каже Віктор Шидлюх.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО