У кулуарах Ради побилися два нардепа. Відео

Як пояснив на своїй сторінці в Facebook Єгор Соболєв, Вадим Івченко став «штовхачем» кампанії проти Комітету з протидії корупціонерів.

«Нас почали труїти замовними матеріалами, що ми продалися Держкомзему і не даємо хорошим депутатам роздавати землю добру хорошим людям. Штовхачем цієї кампанії є депутат від Батьківщини Вадим Івченко», - написав він.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підкреслив, що «це абсолютно неприпустимо в стінах українського парламенту. Можуть бути різні точки зору, але простягати руки - це неприпустимо, я це підкреслюю». Він дав доручення зібратися регламентному комітету і усунути депутатів Соболєва та Івченко від участі у п'яти пленарних засіданнях.

- Якщо хто хоче воювати: будь ласка - на фронт, - зазначив Гройсман.

 

У своючергуголовафракції «Самопоміч» ОлегБерезюквибачивсяза колегу, який брав участь у бійці. «Якголовафракціїяхочувибачитися заабсолютнонепарламентськийповедінку, яка б не була причина», - сказавБерезюк.

Депутатвід «Батьківщини» СергійСоболєввимагаєрозглянутивідеозаписбійкинарегламентномукомітетітапередатиїївпрокуратуру. Вінвимагає покараннятількитогодепутата, якийпочавбійку.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО