Одеські «патріоти» кулаками «виховували» проросійського активіста. Відео

 Молодчики из группы«Патріот України» избили активиста Антимайдана.

В Одесі був побитий проросійський активіст. «Патріоти» називають це «виховною бесідою» і сором'язливо ховають обличчя за масками.

У Центрі Одеси днями проукраїнськи налаштовані молодчики з групи«Патріот України» побили активіста Антимайдана. Це, за їх розумінням, називається «виховною роботою». У провину хлопцю поставили те, що раніше він нібито був помічений в групі підтримки ув'язнених сепаратистів і напередодні крутився біля недільної благодійної ярмарки, яку проводили на Дерибасівській в підтримку бійців Правого Сектора.

Потерпілий Ерік Куликов розповідає, що він йшов на головпоштамт по своїх справах, коли три «патріота» в масках почали заламувати їй руки і кричати: «Це терорист, він причетний до вибухів. Ватник!». Хлопцеві розбили обличчя. Перехожі викликали міліцейський наряд і всіх учасників бійки забрали у відділок. Ерік відмовився писати заяву на своїх кривдників, визнавши, що першим вдарив одного з «патріотів».

Але пізніше було викладено відео, на якому відсутній розмова, який тоді відбувався, коли люди кричали нападником, що вони не праві. Зараз замість голосового ряду накладена музика - по тематиці - «ні до села, ні до міста».

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО