У РНБО показали карту розташування російських військ на Донбасі (Відео)

Рада національної безпеки України зробила карту, на якій перелічені назви та шеврони підрозділів Збройних сил головного розвідувального управління Російської Федерації, що знаходяться на Донбасі. Про це повідомив спікер РНБО Андрій Лисенко.

«У зв’язку з численними зафіксованими фактами перебування та участі у боях на Донбасі російських військовослужбовців, зроблена карта, на якій перелічені назви та шеврони підрозділів збройних сил головного розвідувального управління Російської Федерації», — зазначають у відомстві.

Зокрема, на карті відмічена відома 76-та десантна дивізія із Пскова, 18-та бригада з Чечні, 3-тя бригада спецпризначення з Ульянівська та багато інших.

«Із метою уникнення спекуляції, шеврони, які нанесені на карту, не відповідають реальній дислокації російського окупаційного контингенту і нанесені виключно для ознайомлення», — зауважили в РНБО.

За словами Андрія Лисенка, карта створена на основі зібраних документальних матеріалів.

Як відомо, створенням і озброєнням армії терористів Донбасу тепер займається генерал Збройних сил Російської Федерації Кузовльов Сергій Юрійович, який має прізвисько «Тамбов» і «Ігнатов».

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО