У Вірменії масові протести проти РФ: протестувальники бються з поліцією (фото, відео)

Через убивство вірменської сім'ї російським солдатом

 

Сьогодні ввечері, 15 січня, в Єревані сотні протестувальників вступили в сутички з поліцією під час мітингу проти вбивства російським військовим вірменської родини.

 

Люди вступили в бійку з поліцією, яка завадила їм спалити російський прапор перед посольством Росії. Двох учасників затримано – один із них кінорежисер Тигран Хзмалян.

 

У цей час в іншому вірменському місті – Гюмрі – люди зібралися на церемонію прощання з шістьма членами вірменської родини, у вбивстві котрих звинувачують російського солдата. Там люди також оточили консульство Росії, ситуація напружена.

 

Військовослужбовець російської військової бази Валерій Пермяков 12 січня в Гюмрі розстріляв з автомата сім'ю з семи осіб. Шестеро загинули, шестимісячна дитина перебуває у реанімації у важкому стані.

 

У скоєному Пермяков зізнався після затримання російськими прикордонниками при спробі перетину турецького кордону. На місці злочину солдат залишив обмундирування з іменною биркою, автомат і боєприпаси.

 

Населення Гюмрі і Єревану вийшло на акції протесту з вимогою видати російського солдата. Тоді протестувальники в Гюмрі прорвали оточення поліцейських навколо 102-ї російської військової бази. Це спровокувало бійку між учасниками акції та поліцією. Під час сутичок декілька демонстрантів втратили свідомість. Деяким протестувальникам вдалося підійти до військової бази. Частина учасників акції підійшла аж до контрольно-пропускного пункту. 

 

15 січня Гарнізонний військовий суд Росії заарештував рядового Валерія Пермякова, якому вірменський слідчий комітет висунув звинувачення у вбивстві шести людей.

 

Джерело: TVi

 

 

 

 

 

Сім'я, що вбита російським військовослужбовцем у Гюмрі

 

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО