Суспільство > Уряд удосконалив порядок створення інклюзивних груп в дитсадках

Уряд удосконалив порядок створення інклюзивних груп в дитсадках


29 липня, 07:07.

Кабінет Міністрів затвердив Порядок організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти.

Відповідне рішення було схвалено під час засідання уряду.

 

"Передбачається удосконалення процесу організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти, зокрема пропонуються зміни у формуванні інклюзивних груп та впровадження індивідуальних програм для розвитку дітей. Інклюзивні групи мають створюватися в обов'язковому порядку на підставі заяви батьків або законних представників дитини", - сказав під час засідання уряду Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

 

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, постанова має підвищити якість інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти та полегшити для закладів дошкільної освіти процес організації такого навчання.

 

Зокрема, рішення про створення інклюзивної групи в закладі дошкільної освіти приймається керівником закладу на підставі заяви батьків або інших законних представників дитини з особливими освітніми потребами та висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. В таких групах має бути не більше трьох дітей з особливими освітніми потребами.

 

Постанова набирає чинності з 1 січня 2022 року.


Повернутися назад