Суспільство > Кабмін вирішив значно послабити карантинні правила для закладів культури та туризму

Кабмін вирішив значно послабити карантинні правила для закладів культури та туризму


26 травня, 21:34.

Кабінет міністрів планує значно послабити карантинні правила для закладів культури та туризму, а також для проведення масових заходів.

 

Про це у своєму Telegram написав міністр культури Олександр Ткаченко.

 

За його словами, залежно від епідемічної ситуації планують розширити можливості проведення масових заходів, дозволити працювати різним типам розміщення, а також скасувати часові обмеження на роботу кафе і ресторанів.

 

«Наразі вже сформовані детальні пропозиції предметних змін до постанови. Ми у процесі їх погодження та в діалозі з Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком. Найближчим часом розраховуємо на їхній розгляд. Про що додатково інформуватимемо», — пояснив він.

 

Трохи детальніше про заплановані зміни у своєму Facebook написав очільник Спілки концертної індустрії України Максим Шульженко.

 

Він зазначив, що заходи в закладах культури і кінотеатрах, а також інші масові заходи зможуть проводитися без дотримання норм соціальної дистанції та без масок, якщо всі учасники та співробітники матимуть негативний результат ПЛР-тесту або тесту на антиген або підтверджений сертифікат про повну вакцинацію від коронавірусу. Також їм дозволять підвищити кількість заповнених місць з 50% до двох третин.

 

Те саме стосуватиметься роботи розважальних закладів і нічних клубів — вони зможуть відкритися, якщо всі співробітники й учасники матимуть негативні тести чи довідки про вакцинацію.

 

Закладам громадського харчування скасують часові обмеження. Вони зможуть працювати навіть цілодобово. Також знизять необхідну відстань між столиками — з 2 метрів до 1,5 метра.

 

Що стосується туризму, то уряд хоче зняти обмеження з будь-яких закладів розміщення туристів. Відповідно, зможуть запрацювати хостели та кемпінги.


Повернутися назад