Суспільство > У Мінкульті вирішили, як популяризувати читання в Україні

У Мінкульті вирішили, як популяризувати читання в Україні


20 січня, 18:50.

Міністерство культури України разом із українським інститутом книги розпочинає всеукраїнську акцію з промої читання. Про це повідомив очільник відомства олександр Ткаченко на власній сторінці у Facebook.

 

Так, у межах промоції #Читай_досягай українські громадські діячі, співаки, музиканти, митці і інші поділяться улюбленими книжками з аналогічний хештегом. «На жаль, українці читають дуже мало. В середньому, менше однієї книги на рік.

 

Лише 8% населення в Україні читає кожного дня. 38% – читають раз на місяць. Завдяки #Читай_досягай ми хочемо, щоб про книги казали всюди: по телевізору, у ЗМІ, у соцмережах. Із вуст авторитетних українців із великою аудиторією. Чим більше ми говоримо на тему читання – тим більше людей зможуть знайти своїх авторів та свої книги. І тоді в них з’явиться звичка читати», – пише Такаченко.

 

Він каже, що було б добре, аби 2021 рік став роком активної популяризації читання.

 

Нагадаємо, за десять років скоротився обсяг книг, завезених із Росії до України. Видача дозволів на ввезення на територію України книжкової продукції з РФ відбувається згідно з законом, ухваленим Верховною Радою наприкінці 2016 року.


Повернутися назад