Суспільство > За народження дитини можуть платити 300 тисяч грн

За народження дитини можуть платити 300 тисяч грн


18 жовтня, 21:26.

Глава финасового комітету Ради, нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев запропонував збільшити удвічі виплати при народженні дитини.

 

Він зазначив, що запропонував істотно переглянути програму виплат при народженні дитини.

 

"У 2013 році (на жаль, ми за багатьма параметрами від цього року відстаємо – війна зробила свою справу) за першу дитину виплачувалося 30 тисяч гривень, за другу – 60 тисяч, за третю – 120 тисяч. Це було при курсі гривні – 8 за долар. А потім суму вирівняли до понад 40 тисяч. Я запропонував виплати: за першу дитину – 100 тисяч, другу – 200 тисяч, третю – 300 тисяч. Хочу зауважити, що озвучені пропозиції до проєкту бюджету повністю збалансовані з урахуванням згаданого резерву", – пояснив Гетманцев.

 

Він додав, що незважаючи величезні, на перший погляд, суми, за фактом вони все одно менші, ніж були у 2013 році з урахуванням нинішнього курсу гривні.

 

"І коштуватиме це бюджету всього лише 6 мільярдів гривень. Пропоную ці гроші взяти з доходів від грального бізнесу. Чомусь Мінфін "забув" у бюджеті їх виписати. Ми з такою кров'ю ухвалювали закон про легалізацію грального бізнесу, нас нещадно критикували, а в бюджеті від нього доходів немає. Де вони? Ми ставили це пряме запитання на нараді в комітеті", – сказав глава фінансового комітету.

 

Гетманцев відзначив, що на заперечення до проєкту держбюджету в Міністерстві фінансів не відреагували.


Повернутися назад