Суспільство > У Мінкульті розповіли, як буде використовуватись великий Державний герб України

У Мінкульті розповіли, як буде використовуватись великий Державний герб України


8 жовтня, 21:42.

Затверджений ексіз великого Державного герба України повинен використовуватися ексклюзивно найвищими органами держави.

 

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики, співголова Організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз Великого державного герба України Олександр Ткаченко.

 

Як повідомили у прес-службі Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти, 7 жовтня відбулось перше засідання Оргкомітету, яке проводив Ткаченко.

 

На засіданні виникла дискусія щодо своєчасності проведення конкурсу, а також необхідності й раціональності суспільного обговорення до отримання ескізів на конкурс. Учасники заходу також висловили стурбованість щодо предмета використання Великого герба України. «Своєю чергою Олександр Ткаченко зазначив, що затверджений Великий герб України має використовуватися ексклюзивно найвищими органами держави та не має спричинити заміну паспортів громадянам України та інших документів, де використовується Малий герб України», - йдеться у повідомленні.

 

На засіданні призначили секретарем Оргкомітету Галину Григоренко - голову Держагентства з питань мистецтв та мистецької освіти. Також було затверджено програму та умови проведення конкурсу, положення про журі конкурсу і його персональний склад.


Повернутися назад