Общество > Медіаграмотність пропонують зробити новим предметом на ЗНО

Медіаграмотність пропонують зробити новим предметом на ЗНО


15 ноября, 21:08.

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський запропонував розширити програму ЗНО. Можливим додатковим предметом може стати медіаграмотність.

 

Свою пропозицію Володимир Бородянський висловив під час публічної дискусії під назвою: "Свобода слова, захист журналістів та інформаційного простору України від дезінформації".

 

Ми вважаємо, що країна, яка перебуває в епіцентрі такої потужної інформації війни, як наша, повинна займатися цим питанням (медіаграмотності), починаючи зі школи, 

– розповів міністр культури, молоді та спорту.

 

Посадовець заявив, що ініціативу ще не обговорювали з міністерством освіти. На його думку, в умовах інформаційної війни, кожен громадянин повинен орієнтуватись в інформаційному просторі.

 

ЗНО – дуже потужний інструмент у цьому випадку. Але його треба обережно використовувати, і ми це теж розуміємо. Тому поки це лише ідея – не більше й не менше того, – пояснив свою думку Володимир Бородянський.

 

Які предмети існують в програмі ЗНО зараз?

 

в 2020 році в Україні випускники шкіл обов’язково складають 3 предмети;

всього можна зареєструватись на іспити з 11 предметів;

весь список предметів: українська мова та література, історія, математика, хімія, фізика, біологія, географія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.


Вернуться назад