Общество > Де за кордоном українці найчастіше шукають роботу?

Де за кордоном українці найчастіше шукають роботу?


1 сентября, 20:28.

80% українців, які раніше працювали за кордоном, хочуть повернутися туди знову.

 

Більшість готова їхати працювати у ті ж країни, де були раніше. Зокрема йдеться про українців, які працювали у Литві, Великобританії та Словаччині. Рейтинг країн, які перевищили всі сподівання українських заробітчан, очолили США та Швеція.

 

50% опитаних стверджують, що хочуть поїхати працювати до Німеччини, а 27% – до Польщі та США.

 

На роботу за кордон їдуть через низький рівень зарплат в Україні. Там планують отримувати більше $1 тис. щомісяця. На дохід від $1 до $2 тис. розраховують 7 з 10 українців. Ще 17% хочуть заробляти понад $2 тис.

 

Українці їдуть працювати за кордон через нестабільну економічну ситуацію вдома. Дехто відчуває себе незахищеними в Україні, інші не можуть знайти тут роботи.

 

Водночас за фахом за кордоном планують працювати тільки 37% українців. Стільки ж готові братися за будь-яку роботу. Розглядають вакансії у сферах виробництва і будівництва.

 

50% опитаних українців віком до 35 років не хочуть повертатися в Україну. Виїхати за кордон назавжди хочуть люди з високим та низьким матеріальним становищем.

 

Україна ввійшла до рейтингу країн, які отримали найбільшу кількість грошей від трудових мігрантів. Про це свідчить статистика грошових переказів Світового банку за 2018 рік. В Україну трудові мігранти перерахували 2018-го $14,39 млрд.


Вернуться назад