Суспільство > До армії братимуть сиріт та чоловіків з сколіозом

До армії братимуть сиріт та чоловіків з сколіозом


18 березня, 16:44.

У рамках призову на строкову службу до війська братимуть сиріт, опікунів, а також людей з сколіозом та плоскостопістю, які не є хронічними захворюваннями.

Про це сьогодні, 18 березня, на брифінгу з питань призову громадян України на строкову військову службу розповів в.о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату підполковник Олександр Тіщенко, повідомляє кореспондент Galnet.

 

«Якщо колись до війська брали людину, яка була цілком придатна, то зараз введенні деякі обмеження. Сьогодні до війська можемо призивати чоловіків, які мають і сколіоз, і плоскостопість, що не є хронічними захворюваннями і не несуть за собою певних наслідків», ‒ розповів він.

 

Комісар додав, що до війська не братимуть юнаків, які не придатні до військової служби і які йдуть з виключенням з військового обліку.

 

«На військову строкову службу будуть призиватися також сироти та опікуни, які мають рішення суду. Відбулися зміни щодо депутатів сільських і селищних рад: зараз вони підлягають призову», ‒ додав він.


Повернутися назад