Суспільство > Яценюк пообіцяв, що закордонні паспорти видаватимуть за 20 днів

Яценюк пообіцяв, що закордонні паспорти видаватимуть за 20 днів


10 січня, 00:08.

Кабінет міністрів України планує скоротити термін видачі паспортів для поїздок за кордон до 20 днів. Про це сьогодні під час презентації біометричних паспортів в Кабміні заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає РБК-Україна.

«Строк видачі паспортів регулярний зараз 30 днів ми скорочуємо до 20, зараз за прискореною процедурою — 10 днів, ми скорочуємо до 7. Треба працювати над тим, щоб ще скоротити терміни видачі паспортів»,- заявив Яценюк.

 

За його словами, в даний час термін видачі закордонних паспортів гальмується із-за транспортування документів з Києва на місця.

 

«Я так розумію, основна проблема, що вони друкуються тут в Києві на поліграфкомбінаті «Україна» і їх треба доставити безпосередньо в області — це проблема фізичного транспорту», — зазначив Яценюк.

 

Крім того, має бути скорочено і кількість квитанцій, які необхідно сплатити при оформленні паспорта.

 

«Зараз людина повинна платити 3 квитанції, наскільки мені відомо, це треба звести в одну, повинен бути один платіж — спростити для людини максимально все, щоб було швидко, просто, щоб не бігати по касах і не виписувати десятки квитанцій»,- зазначив прем’єр.


Повернутися назад