Суспільство > Бойовики складають арештні списки священиків — Філарет

Бойовики складають арештні списки священиків — Філарет


6 січня, 23:13.

Предстоятель Української Православної Церкви (КП) Філарет заявляє, що на тимчасово підконтрольних бойовикам територіях Луганської і Донецкеой областей, складені списки священиків УПЦ (КП), які підлягають арешту. Про це Філарет заявив після рожденственского богослужіння на брифінгу.

 

Також Філарет заявив, що у Криму склалася подібна ситуація і самопроголошені влади на півострові готують закон про націоналізацію храмів УПЦ КП.

 

«На Донбасі в тих районах, які окуповані сепаратистами і терористами, богослужіння повинно виробляти тільки духовенство Московського патріархату, а духовенство Київського патріархату, греко-католицької церкви, Римсько-католицької церкви та протестантів, не мають право. Їм, так звана влада, забороняє. Мало того, що вона забороняє, вона склала список священиків наших, підлягають арешту. У Криму подібна ситуація, але там в наших храмах відбувається богослужіння, але там готується закон для націоналізації храмів, культових споруд. Це означає, що у нас відберуть храми і вони будуть власністю держави, а кому вони це кримська влада передасть, ми не знаємо», — сказав Філарет.


Повернутися назад