Не готівкою: у Президента пояснили, хто і як отримає тисячу за вакцинацію

Не готівкою: у Президента пояснили, хто і як отримає тисячу за вакцинацію

Тисячу гривень за проходження вакцинації отримають усі українці, які пройшли повний курс щеплення будь-якою доступною в Україні вакциною. Про це написав у Facebook прессекретар Президента України Сергій Никифоров.

 

"Бачу, що потрібне деяке роз’яснення вчорашньої звістки про тисячу гривень щепленим від коронавірусу. Її отримають усі українці, які пройшли повний курс вакцинації. Однією дозою у випадку “Джонсон&Джонсон” чи двома - в усіх інших. До 19 грудня і після", - написав Нікіфоров.

 

Зі слів прессекретаря, механізм виділення згаданих грошей ще проробляють, але вже зараз можна сказати, що "це не готівка на руки".

 

"Це буде певний ваучер або сертифікат, або депозит - називайте як хочете - на перелік товарів та послуг. Вичерпний список оголосимо найближчим часом, але узагальнено це культура, мандри та спорт", - написав він.

 

Никифоров додав, що процес отримання грошей тими, у кого є додаток “Дія”, і тими, у кого його немає, відрізнятиметься.

 

Напередодні Президент Володимир Зеленський оприлюднив відеозвернення, у якому заявив, що з 19 грудня через застосунок “Дія”, кожен, хто пройшов повний курс вакцинації, зможе отримати 1 тисячу гривень.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО