Як майже дві сотні українці вже після смерті підписали декларації із сімейним лікарем

У НЗСУ обіцяють, що до кінця листопада в медзакладах з'являться спеціальні люди, які контролюватимуть електронну систему. 

 

Дніпрянка в своєму електронному кабінеті пацієнта побачила, що її 9-річний син побував на прийманні в психіатра, а ще з тиждень ходив до лікаря в тубдиспансер. І це в той час, коли дитина сиділа на уроках. А родичі 175 померлих людей, навіть, і не підозрювали, що покійні, вже після смерті, підписали декларації з сімейними лікарями.

 

Про фейкові візити до лікарів, люди все частіше повідомляють в соціальних мережах. Ось лише декілька прикладів:

 

Дніпрянка в своєму електронному кабінеті пацієнта побачила, що її 9-річний син побував на прийманні в психіатра, а ще з тиждень ходив до лікаря в тубдиспансер. І це в той час, коли дитина сиділа на уроках. А родичі 175 померлих людей, навіть, і не підозрювали, що покійні, вже після смерті, підписали декларації з сімейними лікарями.

 

Коментарі під дописом:

 

- У мого тата така сама історія, виявляється, він регулярно відвідував уролога та пройшов у нього курс масажів.

- Я взагалі був на консультації в гінеколога, згідно з HELSI.

 

Тим часом у диспансері, де буцім-то на прийманні в психіатра побувала дитина, розводять руками. Лікарка, яка "намалювала" прийом, запевняють, дуже  добросовісна, але вже звільнилася. І просто так в електронну систему, переконані,  вона б нічого зайвого не записала. 

 

За помилкове приймання лікар має давати пояснення - кажуть у Національній службі здоров'я. Бо ж кількість відвідин впливає на те, яке фінансування отримає заклад.  Коли ж пацієнт побачив, що йому приписали послугу якої не було, рекомендують звертатися до керівників медзакладу, які вже розбиратимуться із лікарем, який вписав невірну інформацію. А ще обіцяють, що до кінця листопада в медзакладах з'являться спеціальні люди, які контролюватимуть електронну систему. 

 

Роботи з електронною системою, кажуть у Національній службі здоров'я,  чимало. Бо з'являються не лишень "липові" прийоми, а й фейкові декларації. Ось виявили, що в одеській клініці уклали декларації зі 175 людьми, що вмерли.

 

Коли ж служба здоров'я навідалася до клініки з перевіркою, то декларацій із покійними на місці не було. Начеб-то возили на якусь перевірку і їх зненацька вкрали.

 

"У мене була коробка з документами у машині. Я мав ділові зустрічі. Коли повернувся - коробки нема. Машина відкрита", - пояснює ситуацію директор клініки і запевняє, що про декларації з "мертвими душами" він уперше чує.

 

Тим часом Національна служба здоров'я зробила перерахунок і зобов'язала повернути назад гроші,  сплачені за обслуговування "мертвих душ". 

 

Паралельно звернулися й до правоохоронних органів. У службі здоров'я також кажуть, до поліції можуть  звертатися й ті, хто побачив свої фейкові візити до лікарів, бо підробка  даних - це кримінальна відповідальність. 

 

Джерело: ТСН

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО