Київський Національний Університет відкрив факультет Tik-Tok і готується приймати студентів

Київський Національний Університет відкрив факультет Tik-Tok і готується приймати студентів

Київський Національний Університет Культури та Мистецтв нещодавно вразив не лише Україну, а й світ. Перший і, поки що, єдиний факультет Tik-Tok готується приймати студентів.

 

Так, блогерство зараз дуже популярна професія. Але саме Тік-Токери та інші блогери вбивають економіку. Яким чином це відбувається розповіли експерти.

 

У останні роки в Україні збільшується дисбаланс між гуманітаріями та математиками. Через це суттєво страждає промисловість. Саме заводи та фабрики створюють основу української економіки. Нестача фахівців призводить до закриття промислових об’єктів.

 

Україна – житниця, аграрна країна. Та останнім часом агротехнологічні спеціальності втрачають інтерес серед абітурієнтів. Незважаючи на те, що аграрний сектор приносить лише 3,7 % внутрішнього валового доходу, він є вкрай важливий для держави.

 

Енергетика, видобуток корисних копалин, переробка, саме ці промисловості складають основу бюджету країни. Їх варто розвивати, та без кваліфікованих робітників і спеціалістів це неможливо.

 

Змінити ситуацію допоможе зміна пріоритетів. Як тільки технічні фахівці, інженери, математики та науковці будуть отримувати пристойну платню, матимуть належні умови роботи, молодь повторно зацікавиться цими професіями. А поки що гонорари блогерів в рази перебільшують зарплати спеціалістів технічних професій.

 

Вже зараз в Україні гострий дефіцит таких професій, як:

 

  • геологи;
  • науковці;
  • інженери.

 

Якщо в подальшому майбутньому ситуація не зміниться, то слід чекати на нову хвилю економічної кризи. Великий відсоток спеціалістів із вищою освітою працюють не за спеціальністю. Велика кількість лікарів, юристів, вчителів змінили спеціальність. Вони ведуть блоги, продають онлайн-курси, мають канали на Ютюб. Це також негативно впливає на розвиток економіки у країні.

 

Експерти шоковані, у той час, коли країна потребує ефективних освітніх реформ для того, щоб мати власних геніїв, як Ілон Маск, ВНЗ популяризує “примарну професію”.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО