Україна у топ-5 Паралімпіади-2020

На Паралімпійських Іграх у Токіо закінчився п'ятий день. Змагання відбулися у 18 видах спорту - стрільбі з лука, легкій атлетиці, боччі, велотреку, кінному спорті, футболі 5х5, голболі, дзюдо, пауерліфтингу, веслуванні, волейболі, плаванні, настільному тенісі, триатлоні, баскетболі, фехтуванні, регбі та тенісі.

 

У п'ятий день змагань на Паралімпіаді розігрувалися 63 комплекти нагород. Дев'ятьом українським спортсменам вдалося зачепитися за медалі: у легкій атлетиці, плаванні, пауерліфтингу, академічному веслуванні та дзюдо.

 

За підсумками виступів у фіналах Україна здобула дев'ять нагород, дві з яких - найвищого гатунку. В одній дисципліні - запливі на 50 метрів вільним стилем українцям вдалося виграти "срібло" та "бронзу" - їхніми володарями стали Ілля Яременко та Максим Веракса.

 

Найбільшу кількість медалей, як і у попередні дні змагань, виграли українські плавці - чотири. Першу нагороду здобули представники України в академічному веслуванні: Роман Полянський став паралімпійським чемпіоном на дистанції 2000 метрів.

 

Усі медалі України на Паралімпіаді-2020 (п'ятий день):

 

"золото": Оксана Зубковська (легка атлетика, стрибки у довжину, клас - T12), Роман Полянський (академічне веслування, одиночка, 2000 метрів, клас - PR1).

"срібло": Андрій Трусов (плавання, 400 метрів, вільний стиль, клас - S7), Наталія Олійник (пауерліфтинг, до 79 кг), Денис Остапченко (плавання, 50 метрів, спина, клас - S3), Ілля Яременко (плавання, 50 метрів, вільний стиль, клас - S13), Анастасія Мисник (легка атлетика, штовхання ядра, клас - F20).

"бронза": Олександр Назаренко (дзюдо, до 90 кг, клас - В2), Максим Веракса (плавання, 50 метрів, вільний стиль, клас - S13).

 

Здобуті медалі дозволили Україні продовжити йти на п'ятому місці у медальному заліку Паралімпіади-2020. На рахунку українців 43 медалі.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО