В МОЗ розкрили подробиці підготовки до нового спалаху COVID-19

Міністерство охорони здоров’я готується до нової хвилі коронавірусу в Україні у зв’язку з швидким поширенням нового штаму «Дельта». Відомство оновить стандарт лікування пацієнтів з COVID-19.

 

Про це повідомив глава парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

 

Міністерство визначило 257 COVID-лікарень, медустанови поділили на першу і другу чергу. Зараз в цих лікарнях доступні майже 39 тисяч ліжко-місць, з них 96% – з підведеним киснем.

 

В опорні лікарні доставили 161 комп’ютерний томограф та 148 рентген-апаратів, а на виділені урядом 693 млн гривень були закуплені кисневі концентратори для пацієнтів, які перенесли важку форму хвороби.

 

МОЗ уже завершує роботу над оновленням стандарту лікування пацієнтів з коронавірусом. Міністерство підганяє стандарт під рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, документ буде схвалений найближчим часом.

 

МОЗ змінить маршрути доставки пацієнтів з коронавірусом в лікарні, вони стануть більш гнучкими і адаптивними, щоб не виникало ситуацій, коли лікарні в регіоні переповнені, а в сусідній області простоюють.

 

МОЗ уже провів тендери на закупівлю медпрепаратів для лікування коронавірусу на суму 105 млн гривень. Найближчим часом ці ліки повинні доставити в лікарні.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО