Як пандемія вплине на час закінчення навчального року та спосіб його відзначити

У 2021 році українські школярі вдруге відзначать останній дзвоник в умовах пандемії коронавірусу.

 

 

Як змістяться дати закінчення навчального року в різних регіонах України через перерви у навчанні, пов’язані з карантином, і в якій формі буде проходити останній дзвоник цього року?

 

Що рекомендує Міністерство освіти

 

Міністерство освіти заявило, що шкільні свята можна проводити лише з дотриманням вимог безпеки.

 

Начальник головного управління шкільної освіти Юрій Кононенко повідомив, що проведення останнього дзвоника і випускного вечора буде залежати від регіону і дати, коли ці заходи плануються. Кононенко зазначив, що в тому вигляді, як вони проводилися раніше, масові заходи проводитися більше не можуть.

 

«Остаточне рішення приймає директор школи залежно від тих обмежень, які будуть встановлені на той період у конкретному регіоні», — пояснив начальник головного управління шкільної освіти.

 

 

 

Згідно з нинішніми обмеженням адаптивного карантину, останній дзвоник не зможуть відвідати учні шкіл, які знаходяться у регіонах, віднесених до червоної зони. У таких школах проведення останнього дзвоника можливе лише віддалено.

 

На даний момент у червоній зоні карантину не залишилося жодної області. Останньою вийшла з червоної зони Сумська область, це сталося 8 травня.

 

В кінці квітня Кононенко також заявляв, що в більшості регіонів навчальний рік проходить за планом.

 

«Але у нас є школи, особливо в західних регіонах України, де часто з’являлися надзвичайні ситуації та продовжувалися канікули. Тому, можливо, саме там буде необхідність продовжити навчання у червні. Але це може стосуватися й інших регіонів. Рішення про це є прерогативою школи, це вирішує керівництво», — сказав чиновник.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО