Міносвіти закупило ноутбуки для шкіл

Для організації дистанційного навчання у школах уряд виділив майже мільярд гривень. Зокрема кошти пішли на закупівлю ноутбуків для вчителів та учнів.

 

Про це повідомив заступник міністра освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький. «За цей період, за ці короткі вісім місяців багато чого зроблено. Впроваджено електронні щоденники і журнали, ними вже користуються понад 300 шкіл. Вони безкоштовні», – сказав він.

 

Також у школи вже закупили понад 400 тисяч ноутбуків учителям. У деяких київських школах техніку навіть можуть надавати учням, у яких немає своєї.

 

У планах у МОН також розвиток Всеукраїнської школи онлайн, на цій платформі вже доступні майже дві тисячі уроків. Згодом вони будуть з субтитрами російською для дітей з тимчасово окупованих територій.

 

Раніше Міносвіти розробило інструкцію школам, як працювати в новому навчальному році.

 

Раніше глава МОЗ заявляв, що учням, і працівникам шкіл обов’язково вимірюватимуть температуру (якщо вище 37,2 – в школу не пустять). У МОЗ не відкидають і змішаний варіант навчання – коли буде звичне навчання в класах спільно з дистанційними формами.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО