У Великодню ніч поліція не зафіксувала грубих порушень норм карантину і посилила контроль на дорогах

У Великодню ніч поліція не зафіксувала грубих порушень норм карантину і посилила контроль на дорогах

За даними Міністерства внутрішніх справ, у Великодню ніч з 1 на 2 травня українські правоохоронці не зафіксували грубих порушень громадського порядку.

 

Водночас поліція посилила патрулювання на дорогах та у місцях відпочинку на період травневих свят.

 

Як повідомила пресслужба МВС, загалом Пасхальна ніч пройшла спокійно. Великодні богослужіння пройшли в більш ніж 13 тисячах церков і храмів.

 

"Зараз грубих порушень правопорядку і карантинних норм під час святкових служб не зафіксовано. Публічний порядок, безпеку прихожан і дотримання карантину в Пасхальну ніч забезпечували понад 29 тисяч правоохоронців", – сказав перший заступник голови МВС Сергій Яровий під час селекторної наради.

 

Правоохоронці продовжать посилений режим несення служби до повного закінчення всіх святкових заходів. Зокрема, Яровий закликав зосередити увагу на місцях скупчення людей і на українських дорогах.

 

"Особливо це стосується Одеської області, де сьогодні тривають заходи, присвячені подіям 2 травня 2014", – додав він.

 

Водночас у Національній поліції поінформували, що що переважна більшість вірян дотримувалася карантинних обмежень. Утім до поліції надійшло 35 повідомлень про можливі порушення. Зокрема, у Київській області зареєстровано 7 таких повідомлень, у Києві – 6, у Вінницькій та Харківській – по 4 – у Вінницькій та Харківській, у Дніпропетровській, Запорізькій та Полтавській – по 3, у Рівненській – 2, у Волинській, Житомирській та Черкаській областях – по 1. Правоохоронці склали 5 адміністративних протоколів.

 

"Найбільше зафіксованих порушень, пов’язаних з недотриманням вірянами дистанції чи відсутністю захисних масок – 16, 8 – конфліктів під час проведення релігійних відправ, 5 – події, пов’язані зі священнослужителями, 4 – інші адміністративні правопорушення, 1 – хуліганство та інше", – розповіли в Нацполіції.

 

Крім того, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич повідомив, що правоохоронці посилили контроль за безпекою дорожнього руху, у місцях відпочинку громадян, зокрема біля водойм, а також в курортних зонах та морських узбережжях у південних регіонах країни.

 

"Від сьогодні, 2 травня, правоохоронці посилюють патрулювання доріг і зон відпочинку громадян, адже дуже багато людей будуть виїжджати у місця відпочинку та в лісо-паркові зони попри те, що в деяких регіонах діють суворі карантинні обмеження. Націлюю роботу патрульних нарядів, груп реагування патрульної поліції на жорсткий контроль дотримання правил дорожнього руху, особливо що стосується керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння", – заявив Фацевич.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО