Смертність від COVID-19: Україна стала першою в Європі

 

Смертність від COVID-19: Україна стала першою в Європі

 

Україна посіла перше місце в Європі за кількістю смертей від коронавірусу. В Україні за 6 квітня від коронавірусу померло 430 осіб, через добу ця цифра зросла до 481 людини.

З огляду на дані за 6 квітня, Україна стала першою в Європі і четверною в світі за кількістю померлих від коронавірусу. В Україні 6 квітня померло 430 пацієнтів з коронавірусом, повідомляє "Страна" з посиланням на дані сервісу Worldometers.

За даними за 6 квітня по показнику смертності в Європі Україна посіла перше місце. На другому місці - Італія, де від коронавірусу померли 421 осіб. На третьому Франція - 398 смертей. У Росії у вівторок померло 389 пацієнтів з коронавірусом, в Німеччині - 232.

За світовими показниками вчора найбільшу кількість смертей зафіксували в Бразилії - 4 211 пацієнтів, на другому місці - США з 906 смертями, на третьому Індія - 631 летальний випадок. На четвертому опинилася Україна.

Повідомляється, що Україна за абсолютними показниками смертності обігнала ті країни, в яких, більше жителів і робиться набагато більше ПЛР-тестів.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО