Поляки спростять працевлаштування українцям

Міністр розвитку праці і технологій Польщі Ярослав Говін заявив, що в Польщі уряд працює над документом імміграційної політики, який буде включати пакет інструментів для працевлаштування іноземців в галузях, де не вистачає польської робочої сили.

 

"Якщо ми хочемо якомога швидше повернутися на шлях динамічного економічного розвитку, нам, безсумнівно, буде потрібно більше працівників. Підходить до завершення підготовка документа в міністерстві, який буде формою продуманої міграційної політики. Він включатиме пакет інструментів, що полегшують працевлаштування іноземців в галузях, де не вистачає польських рук до праці", – сказав міністр.

 

Крім того, чиновник закликав “імпортувати не руки, а більше мозок і розум, з країн, які по своїй культурі близькі до Польщі”.

 

Нагадаємо, що в Польщі прийняли рішення про введення нового локдауну через погіршення ситуації з пандемією коронавірусу. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський в рамках своєї прес-конференції.

 

Раніше повідомлялося, що українські трудові мігранти можуть бути позбавлені права на в’їзд до країн Євросоюзу і, відповідно, можливості знайти собі роботу за кордоном. В основному це стосується наших співгромадян, які працюють в країнах ЄС нелегально.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО