Як будуть вакцинувати українців китайською вакциною CoronaVac

Незабаром українців почнуть вакцинувати китайською вакциною від коронавірусу CoronaVac.

 

Перша партія якої сьогодні надійшла в Україну. Ця вакцина, як і використовуваний в Україні CoviShield, колеться двома дозами.

 

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі ТСН.

 

«Вона потребує двох щеплень. Зараз вакцина пройде десятиденний лабораторний контроль. Якщо після цього її допустять, вона буде використовуватися. Але будуть використовувати чітко ті 215 тисяч доз на два щеплення. Спочатку зроблять перше щеплення, а потім через 24 дні - друге. Щодо того, чому прийшло тільки 215 тисяч доз, то це - питання до компанії, яка її поставляє. За несвоєчасні поставки ця компанія платить штрафні санкції. Але ми сподіваємося, що найближчим часом буде виконаний контракт, а це - 1,9 млн доз вакцини», - розповів Ляшко.

 

Нагадаємо, 25 березня в Україну прибула перша партія китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac виробництва компанії Sinovac. Перша партія налічує 200 тисяч доз вакцини, всього Україна замовила 2 мільйони доз вакцини.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО