У Раді виступили за скасування переходу на літній і зимовий час

У Комітеті Верховної Ради України з питань економічного розвитку рекомендували ухвалити законопроєкт, який скасовує перехід на зимовий або літній час. Водночас для деяких територіальних громад можуть зробити виключення.

 

Про це повідомляється на сайті парламенту. Автором документа є нардеп від "Слуги народу" Руслан Стефанчук.

 

Законопроєкт "Про обчислення часу в Україні" №4201 передбачає, перехід всієї країни на єдиний київський час, який відповідає часовому поясу UTC + 2.

 

За словами Стефанчука, перехід на літній і зимовий час давно не вигідний для економіки і призводить до порушення біоритмів у людей.

 

Він зазначив, що немає жодного обгрунтування, що переведення годинників дозволяє заощадити електроенергію, що підтвердили дослідження Європарламенту, Національної академії наук України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

 

Водночас автор документа заявив про можливий компроміс. У разі необхідності до другого читання можна внести зміни, які нададуть право деяким територіальним громадам вводити регіональний робочий час. Це пов'язано з тим, що Луганська, частково Донецька, Харківська та Закарпатська області знаходяться в інших часових поясах.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО