У 2021 році в Україні запроваджують мобільні психіатричні бригади

У 2021 році у рамках програми Медгарантій впроваджується новий пакет допомоги для людей з розладами психічного здоров’я в амбулаторних умовах — мобільні психіатричні бригади. Про це заявила на брифінгу заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

 

“В 2021 році у рамках програми Медичних гарантій впроваджується новий пакет допомоги, який буде оріентований на надання допомоги людям з розладами психічного здоров’я в амбулаторних умовах. Це — мобільні психіатричні бригади. Таким чином ми зможемо наближувати допомогу особам, які мають проблеми з психічним здоров’ям, в громаді на амбулаторній ланці”, — сказала Микичак.

 

Крім цього, зі слів заступниці міністра, у сенсі збереження психічного здоров’я, Міністерство охорони здоров’я спільно з українсько-швейцарським проектом “Психічне здоров’я для України” започаткував школу “Лідерство психічному здоров’ю”, відбувся перший модуль цієї школи.

 

З її слів, у школі на засадах конкурсу пройшли і беруть участь як керівники закладів психіатричної допомоги, так і представники громадських організацій, соціальних служб.

 

“Таким чином ми формуємо те лідерське середовище, яке зможе разом з міністерством охорони здоров’я, з іншими відомствами, ВНЗ, змінювати підходи до надання психіатричної допомоги в Україні”, — додала Микичак.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО