Що робить українців щасливими

Що для вас є щастя? Таке просте і водночас глибоке питання. Для кожного воно різне, однак, для більшості українців вбачається не в великих статках, не в новому айфоні, а в простих, земних речах.

 

Українська дослідницька компанія Gradus Research вирішила з'ясувати, чи є щасливі люди в нашій країні, в якому віці українці найбільш щасливі, хто щасливіший чоловіки або жінки, а також чи впливає регіон проживання на рівень щастя.

 

Що робить українців щасливими:

- Здоров'я своє та близьких (78%)

- Грошова забезпеченість (65%)

- Безпечну та мирне життя (51%)

- Наявність (дітей, чоловіка/дружини) (47%)

- Щастя близьких людей (46%).

 

Згідно з дослідженнями, в Україні більш щасливі жінки: вони оцінили свій рівень щастя на 6,2 бали, водночас чоловіки щасливі всього на 5,6 за 10-ти бальною шкалою.

 

Найщасливішими в Україні себе вважають люди у віці від 35 до 44 років, на другому місці молоді люди — 18-24 роки і 25-34, на третьому місці вікова категорія 45-54, а нещасливі люди 55-60 років.

 

Найщасливіші люди в Україні живуть у північній частині країни, на другому місці — жителі Сходу, на третьому — люди, які живуть на Півдні, в Києві і Центрі, а найнещасніші — в західній частині.

 

ослідження було проведено компанією Gradus методом самозаполнения анкети в мобільному додатку. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю понад 50 000 жителів у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону. В опитуванні брали участь 1000 респондентів.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО