Зеленський анонсував Всеукраїнський форум: про що можуть запитувати українці

Володимир Зеленський наголосив, що пандемія, і вакцинація як один з обов’язкових елементів формування колективного імунітету, важке випробовування. Нині викликів чимало і всі вони варті змістовної розмови.  

 

Президент України Володимир Зеленський у соцмережі повідомив, що з 8 до 10 лютого у Києві проходитиме Всеукраїнський форум "Україна 30". Під час форуму експерти та посадовці зможуть відповісти на деякі першочергові питання людей. 

 

Зеленський зазначив, що коронавірус суттєво перекроїв життя усіх людей. "Але чи погодимося ми, що це остаточно? Як нам вийти переможцями в цій незвичній битві? Чи зможе масштабна вакцинація змінити ситуацію і повернути людству свободу – свободу мандрувати, вільно спілкуватися та обіймати рідних?", - запитує президент.

 

Зеленський підкреслив, що сама пандемія, і вакцинація як один з обов’язкових елементів формування колективного імунітету, непрості  завдання для кожної країни, не виключення й Україна. Викликів і питань дуже багато і всі вони варті змістовної розмови, активного суспільного діалогу.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО