Львівські лікарі стверджують, що перемогли COVID-19 крапельницею зі спиртом

Львівські лікарі запатентували свій метод лікування коронавірусу – крапельницями зі спиртом.

 

Львівський пульмонолог Анатолій Невзгода разом із братом, торакальним хірургом Олександром Невзгодою розробили метод лікування коронавірусу з використанням внутрішньовенного введення спирту.

 

На цей метод лікування вони дістали патент в Україні. Тепер брати оформляють документи на винахід, аби його визнали й закордонні фахівці.

 

"Комплекс лікування, який я пропоную, складається із противірусного препарату, антибіотика (якщо аналіз показує, що він необхідний). Антибіотик убиває бактерії, і пневмонія не поширюється, а отже, згодом не виникнуть дихальна та серцева недостатності, кров нормально насичуватиметься киснем. У схему лікування за необхідності входять гормональні препарати. І зовсім нове, що я додав, – це внутрішньовенне введення спирту", – розповів пульмонолог.

 

Як пояснив Невзгода, коронавірус складається з жиру. А ніщо не розчиняє жир (ліпіди) так добре, як спирт.

 

Кількість процедур і концентрація спирту залежать від ступеня ураження легень і загального стану людини.

 

Першим, хто погодився лікуватися за методом братів Незгодів, став 62-річний підприємець Олег Гузар.

 

Ситуацію пацієнта ускладнювали супутні хвороби – гіпертонія, цукровий діабет, серцева недостатність та ожиріння першого ступеня. Загальна кількість процедур – п'ять, кожну проводили через добу.

 

Тепер, через півроку, Олег Гузар каже, що почувається добре, може за день проїхати за кермом до 600 км, наслідків хвороби не відчуває.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО