Зеленський заявив про безкоштовну вакцинацію українців

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що вакцинація українців проти коронавірусу має бути безкоштовною.

 

"Вакцинація проти COVID-19 в Україні буде безкоштовною. Це саме та турбота, це той захист, який мусить надати держава громадянину в час пандемії, від якої потерпає увесь світ", - зазначив президент під час зустрічі із очільником МОЗ Максимом Степановим.

 

Зеленський вважає, що для більшості українців вакцинація може вдарити по гаманцю. Він наголосив, що вакцина проти COVID-19 – не те, на чому має заробляти держава.

 

Водночас він підтримує розвиток ринку, щоб українці, які мають кошти, могли самостійно вакцинуватися проти COVID-19. Вакцинація в Україні буде добровільною.

 

"У нас завжди точаться суперечки щодо навіть уже відомих вакцин. Але цього разу йдеться не лише про національні програми, йдеться про світову програму із захисту населення в кожному куточку планети. Отримати вакцину проти коронавірусу – це не просто убезпечитися самому й позбутися набридливих масок. Це також турбота про все населення, це внесок у те, що ми всі повернемося до звичного життя й відновимо світові комунікації", – зазначив президент.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО